KONST / Litografier / Färglitografi 12757361

nr 1275 7361

Olle Kåks

(1941-2003), Sverige

Färglitografi, Signerad, daterad 82,41/80. Motivet: 69x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:58:44

15/9 20:35:03 1      100 kr
15/9 23:06:33 2      Vinnande bud

Olle Kåks

Läs mer om Olle Kåks